پشت صحنه رقص باله

پشت صحنه رقص باله

پشت صحنه رقص باله

 

پای رقصندگان همیشه بسیار دردناک است. آنها 7 ساعت در روز بدون وقفه یا حتی بدون ناهار تمرین می کنند. برنامه ریزی برای تمرین های این رقصندگان به موقعیت آنها به عنوان هنرمند بستگی دارد: مَستر، سولو، سپاه باله.

زنان رقصنده همیشه بیشتر از مردان تمرین می کنند زیرا در تمام نمایش های باله این زنان هستند که نقش سپاه باله را بازی می کنند. آموزش این افراد حتی گاهی بیش از 9 ساعت طول می کشد.

جلسات تمرینی فشرده گاهی می تواند منجر به صدمات جدی شود. رقصندگان باله اغلب از سو تغذیه رنج می برند و از اختلالات خوردن و بیماری رنج می برند. همچنین ، تراکم استخوانشان همیشه با مشکلات و ضعف همراه است.

برای محافظت از بدنشان باید به طور مداوم رقصنده ها ماساژ داده شوند. این ماساژها طبق یک برنامه و هدف خاص انجام می شوند ، تقریباً همیشه بعد از تمرینات شدید یا انجام تمرینات ، آنها به یک ماساژ آرامش بخش نیاز دارند تا التهاب و دردی را که متحمل شده اند آرام کنند و بتوانند آرام شوند.

سریعترین راه برای استراحت در فضای باز تمرین تنفس ، استحمام در نمک دریا و روغنهای اساسی و شرکت در کلاسهای خواب است. آنها باید آرام بخوابند و حداقل یک روز در هفته استراحت کنند.

وقتی رقصنده ها آرایش سفید روی صورت خود نداشته باشند ، اجراها چندان جذاب نخواهد بود ، بنابراین در چنین مواردی رقصندگان از تزئینات یا لباس های ویژه برای زنده کردن اجرای خود استفاده می کنند.

در بیشتر اوقات ، بالرین ها موهای خود را در بالای سر خود گوجه می‌کنند.تکرار طولانی مدت این الگو به مو آسیب می رساند.

آرایش و آرایش سنگین صورت این افراد نیز تأثیر منفی زیادی بر روی پوست آنها دارد. به همین دلیل است که آنها سعی می کنند در سایر مواقع زندگی خود (زمانی که تمرین یا اجرا نمی کنند) از هیچ گونه مواد آرایشی استفاده نکنند.

زندگی روزمره یک رقاص همیشه همراه با بی خوابی ، خستگی مزمن ، درد شدید و تمرینات سخت است.

پشت صحنه اجراهای باله همانند اجرای اصلی سخت و فشرده است و همه مراحل تمرین خود را از لباس پوشیدن تا مو تا چهره انجام می دهند.

برخی از آداب و رسوم ، باله را دشوارتر از آنچه هست ، می کند.

رقاصان باله از مژه های کاذب ، رژ لب های مات و استخوان گونه استفاده می کنند تا چهره و حرکات بدن خود را بیشتر تقویت کنند.

آرایش باله کلاسیک حدود 30 دقیقه طول می کشد ، اما برخی نقش‌های نمایشی به گریم نیاز دارند.

آموزش رقص باله

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *